Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Półfinał konkursu przyrodniczo-sportowego za nami...

Półfinał konkursu przyrodniczo-sportowego za nami...

Czerwiec w szkołach to czas intensywnej pracy, by zarówno uczniowie jak i nauczyciele zakończyli rok szkolny z jak najlepszymi wynikami. Także w zmaganiach międzyszkolnych...

Po raz pierwszy Nadleśnictwo Oborniki wespół z Burmistrzem Miasta Obornik zorganizowało konkurs przyrodniczo - sportowy dla szkół podstawowych w obrębie gmin w zasięgu Nadleśnictwa. W zawodach wzięły udział 4 szkoły (SP2 Rogoźno, SP3 Rogoźno, ZS w Obornikach, ZS w Obrzycku). W programie znalazło się sześć konkurencji sportowych i pieć rund pytań testowych. Zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół im. Unicef w Obornikach. Z uwagi na duże zainteresowanie  konkursem do finału zakwalifikowano również Szkołę Podstawową nr 2 z Rogoźna, która zajęła 2 miejsce na podium.Tabelę z wynikami można pobrać poniżej.

Konkurs był bramą do zmagań finałowych, które odbędą się 8 czerwca br. w Międzychodzie. Nadleśnictwo Międzychód od 15 lat organizuje konkurs w ramach Leśnego Kompleksu Promocyjnego Puszcza Notecka. Po raz pierwszy zostaliśmy zaproszeni do współuczestnictwa w tych zawodach.